TRANSLAX - Tłumaczenia & DTP

00-695 Warszawa, Nowogrodzka 50 lok. 515

22 201... 28 66więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Tłumaczenia angielski-polski

Usługa w kategorii: obsługa tłumaczeniowa dla firm

39,00 zł

Tłumaczenia angielsko-polskie i polsko-angielskie zawsze traktujemy nieszablonowo. Ze względu na popularność języka angielskiego w Polsce, właśnie ta para językowa charakteryzuje się największą rozpiętością tematów dokumentów tłumaczonych w naszym biurze.

Obsługujemy m.in. takie sektory jak: IT, technika oraz technologia, transport, ekonomia i finanse, prawo, marketing i reklama, medycyna i farmacja.

Język angielski jest wciąż wiodącym, uniwersalnym językiem na świecie. Wiemy, jak istotne jest fachowe wykonanie przekładu, które nie tylko przekazuje merytoryczny sens tekstu, ale świadczy również o klasie i kulturze jego nadawcy. Biuro Tłumaczeń TRANSLAX stosuje bardzo rygorystyczną selekcję przy podejmowaniu potencjalnej kooperacji z określonym tłumaczem. Powoduje to, że spośród setek osób zajmujących się tłumaczeniami wybieramy wyłącznie najlepszych. Tłumacze TRANSLAXU nie są przypadkowymi ludźmi.

Korzyści: - Strona rozliczeniowa: 1800 znaków ze spacjami (lub rozliczenie na podstawie słów, 250 słów/str.). - Nie pobieramy opłat za tłumaczenie powtarzających się tekstów (oraz liczb dla rozliczeń na słowa). - Korekta native speakera jest wliczona w cenę


Sposób wykonania: Nie zaokrąglamy rozliczeń do pełnych stron. Brak dopłat za ekspres! Podejmiemy się tłumaczenia, jeśli jesteśmy w stanie wykonać je na czas. Pracujemy nawet na plikach PDF, XML, XLIFF, HTML, PHP, SQL itp. – bez ręcznego przeklejania.


Gwarancja: Jeśli znajdziesz usterki, w ciągu 14 dni poprawimy tłumaczenie gratis.


Termin wykonania: Minimalny czas realizacji wynosi godzinę zegarową.


Jak zamówić: Wystarczy skorzystać z formularza na stronie www.wycena.translax.eu, napisać maila na adres biuro@translax.eu lub zadzwonić pod numer 696 813 269

Usługi

4

 

Kontakt

00-695 Warszawa,
Nowogrodzka 50 lok. 515

22 201... 28 66więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd