TRANSLAX - Tłumaczenia & DTP

00-695 Warszawa, Nowogrodzka 50 lok. 515

22 201... 28 66więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Tłumaczenia angielski-polski

Usługa w kategorii: obsługa tłumaczeniowa dla firm

Cena: do uzgodnienia

Oferta naszego biura obejmuje między innymi tłumaczenia angielsko-polskie i polsko-angielskie, które zawsze traktujemy nieszablonowo. Ze względu na popularność języka angielskiego w Polsce, właśnie ta para językowa charakteryzuje się największą rozpiętością tematów dokumentów tłumaczonych w naszym biurze.

Obsługujemy m.in. takie sektory jak: IT, technika oraz technologia, transport, ekonomia i finanse, prawo, marketing i reklama, medycyna i farmacja.

Język angielski jest wciąż wiodącym, uniwersalnym językiem na świecie. Wiemy, jak istotne jest fachowe wykonanie przekładu, które nie tylko przekazuje merytoryczny sens tekstu, ale świadczy również o klasie i kulturze jego nadawcy. Biuro Tłumaczeń TRANSLAX stosuje bardzo rygorystyczną selekcję przy podejmowaniu potencjalnej kooperacji z określonym tłumaczem. Powoduje to, że spośród setek osób zajmujących się tłumaczeniami wybieramy wyłącznie najlepszych. Tłumacze TRANSLAXU nie są przypadkowymi ludźmi.

Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Korzyści: - Strona rozliczeniowa: 1800 znaków ze spacjami (lub rozliczenie na podstawie słów, 250 słów/str.). - Nie pobieramy opłat za tłumaczenie powtarzających się tekstów (oraz liczb dla rozliczeń na słowa). - Korekta native speakera jest wliczona w cenę


Sposób wykonania: Nie zaokrąglamy rozliczeń do pełnych stron. Brak dopłat za ekspres! Podejmiemy się tłumaczenia, jeśli jesteśmy w stanie wykonać je na czas. Pracujemy nawet na plikach PDF, XML, XLIFF, HTML, PHP, SQL itp. – bez ręcznego przeklejania.


Gwarancja: Jeśli znajdziesz usterki, w ciągu 14 dni poprawimy tłumaczenie gratis.


Termin wykonania: Minimalny czas realizacji wynosi godzinę zegarową.


Jak zamówić: Wystarczy skorzystać z formularza na stronie www.wycena.translax.eu, napisać maila na adres biuro@translax.eu lub zadzwonić pod numer 696 813 269

Usługi

5

 

Kontakt

00-695 Warszawa,
Nowogrodzka 50 lok. 515

22 201... 28 66więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: translax.eu


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 13:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd